Vopsitori Auto UK

Divaexim Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Uk, specializata in repararea masinilor recrutam urgent 2 vopsitori auto ( varsta max 50 ani ).
Cerinte:
Experienta recenta in domeniu de minim 3 ani
Cunostinte de limba engleza la nivel mediu
Avantaje:
salariu net intre 1500 - 1900 Lire/luna
contract perioada nederminata
posibilitatea unor castiguri suplimentare conform unei scheme de bonusare ( ex. Daca timpul stabilit pentru vopsirea unei anumite masini este de 4 ore, iar angajatul termina in 3 ore, atunci timpul economisit se transforma in bonus )
mediu profesionist de lucru
costurile totale ale plecarii se ridica la 1000 Lire( bani din care candidatul isi acopera costul biletului de avion, al Chiriei si al mancarii pana la primul salariu )
Interviurile vor fi in sistem Skype direct cu angajatorul.

CERINTE

Cerinte:

DESCRIEREA FIRMEI

Divaexim Jobs-resurse umane