Vopsitor Industrial , IRLANDA DE NORD,Marea Britanie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Vopsitor Industrial
Tara : Marea Britanie

harta_politica_Marea_Britanie

Locatie: Dungannon, Irlanda de Nord

Pozitii disponibile: 3

Locul de munca: Companie privata

Salariu BRUT : 10 lire sterline pe ora

Ce ofera Angajatorul :

Perioada contractului: nedeterminata
Se lucreaza in medie 41 de ore pe saptamana
Asigurari sociale,
Asigurari medicale,
Cazare asigurata si platita de angajator
Costul transportului este suportat de angajator si rambursat de candidat pe o anumita perioada
Ore suplimentare ,
Concediu platit,

Conditii de recrutare:

Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit
Experienta pe pozitia de Vopsitor Industrial

CERINTE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.