Vopsitor auto

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie specializata in repararea de automobile dintr-un orasel de pe coasta de sud a Angliei. Firma infiintata in 1989 s-a specializat pe repararea masinilor implicate in accidente. In acest moment compania are deschise 6 centre de interventie, toate in sudul Angliei, au o cifra de afaceri de 16,000,000 lire, 230 de angajati si repara peste 15,000 de automobile anual.
Descriere profil
Conditii salariale:
10 lire / ora / brut
La o norma de munca de 45 ore / saptamana se ajunge la un venit aproxitativ de 1500 lire/ net/ luna
Locatia: Anglia, Hampshire
Experienta necesara: minim 3 ani experienta ca vopsitor auto

CERINTE

Identificarea defectelor care au afectat vopseaua;
Interpretarea si implementarea instructiunilor de nivel tehnic;
Tinerea evidentei referitoare la piesele auto reparate / inlocuite;
Pastrarea curateniei la locul de munca
Se asigura ca vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranta in momentul in care ele sunt returnate clientului;
Vopsirea masinii, amestecul vopselelor, in scopul obtinerii nuantelor cerute, folosirea cabinei de vopsit;
Reasamblarea partilor care au fost reparate;
Depozitarea in siguranta a diluantilor si a altor produse folosite in procesul de vopsire;
Verificarea lucrarii inaintea predarii vehiculului;
Cerinte:
Experienta de minim 3 ani in domeniu;
Limbi straine: Engleza – nivel Mediu
Educatie: Scoala profesionala
Competente specifice: Abilitatea de a lucra independent
Alte informatii:
Program de munca: 5 zile/ saptamana ( uneori se lucreaza si sambata )
Program de munca: 8:00am – 5:30 pm de Luni - Vineri
Cazarea NU este asigurata de catre angajator, dar se ofera suport
Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare
Ore de muca garantate: 45 / ore / saptamana
Interviurile vor fi sustinute pe Skype direct cu anagajtorul.

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate