VANZATORI IN ANGLIA & GERMANIA - FARA COMISION!!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest program se adreseaza atat persoanelor fara experienta dar interesate sa presteze servicii in domeniul vanzarilor, cat si persoanelor cu experienta in acest domeniu si care doresc sa faca cariera in acest domeniu. Pentru toate persoanele interesate sa lucreze in acest domeniu se ofera un stagiu de pregatire profesionala, in Marea Britanie / Germania, inainte sa inceapa munca.

Avantajele programului:

a) Candidatii selectati vor incheia foarte repede contractul comercial cu compania pentru care vor presta servicii in domeniul vanzarilor si vor pleca foarte repede in Marea Britanie / Germania, la respectiva companie/beneficiar.
b) In domeniul vanzarilor, candidatii lucreaza pe rezultat, acesta fiind cuantificabil in cifra de afaceri realizata.
c) Toti candidatii vor avea parte de un stagiu de pregatire de aproximativ 5 zile si vor fi cazati gratuit pe perioada primelor 2 saptamani, pe cheltuiala companiei din Marea Britanie / Germania.
d) Candidatii care opteaza pentru acest program au beneficiul de a incepe munca intr-un sector de activitate foarte dinamic si in continua dezvoltare in Marea Britanie / Germania, in care pot avea castiguri financiare pe masura calitatii serviciilor prestate.

Program de lucru:
- Minimum 40 ore / saptamana, maxim 72 ore / saptamana.
- 5-6 zile de lucru / saptamana
- 1-2 zile libere / saptamana

Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de compania din Marea Britanie / Germania.
Agentul de vanzari va trebui sa plateasca 75 de lire/saptamana cu toate utilitatile si council tax, incluse.

CERINTE

Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, persuasiune si vanzari.

Nu se cere experienta, insa candidatii cu experienta prezinta un avantaj la selectie.

BENEFICII OFERITE

Documentele cerute de companiile din Marea Britanie/ Germania /beneficiari pentru evaluarea candidatului:
- CV limba engleza
- 1 Fotografie tip pasaport
- 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office
- Copie pasaport / Copie C.I
- Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza
- Copie ultima diploma de studii
- Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale”
- Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic”
- Copie carnet de munca (daca a avut intocmit);
- Copie acte de calificare (daca aveti);
- Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii;
- 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori.