Vanzatori in aeroporturi, Mall-uri sau alte centre comerciale din Marea Britanie/ Germania

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

ZERO TARIF DE MEDIERE!
Plecari rapide, chiar si in cuplu, sanse uriase de promovare si castiguri garantate indiferent de volumul vanzarilor!

AVANTAJE
• Plecare rapida
• Inceperea muncii imediat
• Stagiu de pregatire asigurat de angajator si formare continua la locul de munca
• Acceptate si cuplurile
• Calificarea sau experienta nu sunt obligatorii
• Nu este obligatorie cunoasterea limbii germane
• Cazarea asigurata pentru primele 3 luni, costurile deduse din salariu
• Sprijin in vederea obtinerii numarului de asigurare sociala si deschiderii unui cont bancar
• Domeniu de activitate placut, dinamic si atractiv

CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA
• Natura contractului: contract individual de munca
• Castigul: 6.70 – 30 GBP/ ora (8,50-30 EUR/ora pt Germania) - in functie de vanzari
• Numarul de ore de munca: 30 - 40 ore/ saptamana
• 2 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu angajatorul
• Durata contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire

CERINTE

PROFILUL IDEAL:
• Limba engleza nivel avansat
• Seriozitate, entuziasm, ambitie, determinare si comunicativitate
• Abilitati de (auto)organizare si dorinta de munca
• Stare medicala generala buna

Pentru toate informatiile, nu ezitati sa ne contactati: 0376.444.555

Va dorim succes,
Banca de Joburi

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .