URGENT, Personal curatenie in Marea Britanie

A1 Recruitment

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Recrutam 20 de persoane pentru companie britanica specializata in servicii de curatenie la domiciliu.

Perioada contractuala: 6 luni, cu posibilitate de prelungire
Salariul net: £6,35 / ora x min. 32 ore / saptamana; plata salariului se face lunar
Programul de lucru: 8.30 - 16.00
Locatia: Oxfordshire (langa Londra)
Concediu: 28 zile pe an proportional cu timpul lucrat
Cazare: in apartamente comune de 3-4 persoane; chirie+utilitati £60/saptamana / persoana
Echipament de lucru oferit de companie: uniforma, produse de curatenie etc.

Se lucreaza in echipe de doi angajati. Fiecare echipa are la dispozitie un autoturism pentru deplasarile zilnice la beneficiari.

Costul biletului de avion din Romania in Marea Britanie este suportat de angajat..

CERINTE

- minim studii medii finalizate
- permis de conducere categ B
- limba engleza, nivel mediu (conversatie generala, citire si intelegere instructiuni de lucru, scriere fisa zilnica de activitate
- experienta pe un post similar nu este necesara
- cazier jucidiar curat
- stare optima de sanatate

Sunt acceptate si cuplurile..

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului www.myjob.ro reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.