Urgent! Familie din Anglia cauta Bona.

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

O familie din Anglia cauta URGENT o Bona pentru baietelul de 11 luni pe care il au. Plecarea este rapida. Salariul este de 150 Lire sterline/saptamana.

Principala responsabilitate:
- îngrijirea copilului familiei gazdă.

CERINTE

- cunoasterea limbii engleze la nivel bun;
- experienta in ingrijirea copiilor;
- cazier curat;
- constituie avantaj detinerea unui permis de conducere categoria “B”.

BENEFICII OFERITE

- salariu: 150 Lire sterline/saptamana;
- contract de munca pe o perioada de minim 12 luni, cu posibilitate de prelungire;
- cazarea si masa gratuite;
- plecare rapida.

SC STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite, etc.
Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre echipa noastra va pot oferi, in cel mai scurt timp, un contract de munca in strainatate in concordanta cu aspiratiile si pregatirea dumneavoastra profesionala. Suntem flexibili in alegerea modului de plata a comisionului de mediere, clientii nostri pot alege varianta de plata a acestuia in totaliatate, dupa prima luna de contract.