Urgent! Familie din Anglia cauta Bona

Europrorecruit SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

O familie din Anglia cauta URGENT o Bona pentru baietelul de 11 luni pe care il au. Plecarea este rapida. Salariul este de 150 Lire sterline/saptamana.

Responsabilitati:
Principala responsabilitate:
- îngrijirea copilului familiei gazdă.

Salariul minim:
150 Lire/saptamana
Salariul maxim:

CERINTE

Se cere:
- cunoasterea limbii engleze la nivel bun;
- experienta in ingrijirea copiilor;
- cazier curat;
- constituie avantaj detinerea unui permis de conducere categoria “B”.

*Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

BENEFICII OFERITE

Ore suplimentare platite:
Da

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București , care vine în sprijinul clienților și candidaților prin intermediul agențiilor din teritoriu.