URGENT Bone pentru diferite familii din Anglia.Engleza incepator.

AXAJOBS LINE SRL-D

27-08-2015 | EXPIRA LA 26-09-2015

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sumar job

Companie
AXAJOBS LINE SRL-D
Posturi disponibile
5
Domeniu
Alte domenii
Asistenta sociala
Nivel experienta
Fara experienta
Sub 6 luni
6 - 12 luni
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Liceu
Colegiu / Studii postliceale
Facultate (in curs)
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
700 - 1000 Euro
Tara
Anglia
Valabilitate
14-08-2015 : 13-09-2015
Vizite
52

La acest job au aplicat 3
candidati.

Daca aplici, vei fi pe locul
4 in lista candidatilor.
Alege sa fii primul!



Postat la: 14-08-2015 Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici

Responsabilitati
Selectam BONE pentru familii din Anglia sau Irlanda.

Salarizarea:
- intre 120-200 LIRE (720-1200 RON) / saptamana (remuneratia se plateste saptamanal si difera in functie de experienta candidatului, nivelul limbii engleze si daca are sau nu permis de conducere)
- Sunt posibile si cresterile salariale dupa o perioada de lucru.


CERINTE

Cerinte
- Nu este obligatorie experienta, sa vorbesti limba engleza sau sa ai permis de conducere

Avantaje:
- Contract de colaborare pe min. 6 luni, familiile prefera pe 1 an
- Plecari rapide
- Banii castigati se pot economisii intrucat cazarea si mancarea sunt asigurate


DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.