Urgent! Au Pair/Bona pentru familie din Gloucestershire. Castig de 600 Lire/luna

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa lucrezi in Anglia? Ai cunostinte de limba engleza? Euro Staff Solution iti ofera solutia potrivita prin programele de ingrijire a copiilor la familii gazda din Anglia.

Selectam Au Pair/Bona pentru o familie cu 3 copii (6, 4 si 2 ani) din Gloucestershire, Anglia. Salariul este de 150 Lire sterline/saptamana.

Responsabilitati:
- ingrijirea si supravegherea copiilor, intretinerea curateniei in camera si la locul de joaca.
- activitatea de a stimula copiii, de a desfasura jocuri corespunzatoare varstei acestora.
- menaj usor in casa o data pe saptamana.

Mentionam ca familia are 2 caini pe care Bona va trebui sa ii scoata la plimbare.

Program de lucru: 40-50 ore/saptamana, 5 zile/saptamana

Programele de Mother Help/Au Pair sunt extrem de cautate, deoarece le ofera femeilor posibilitatea de a fi plasate in cadrul unor familii din Anglia intr-un timp scurt, nefiind necesar sa aiba experienta in ingrijirea copiilor.

Avantaje:
- Cazarea si masa asigurate GRATUIT in cadrul familiei gazda (Bona va locui intr-o casa in gradina familiei, casa ce dispune de bucatarie si baie, acces la internet);
- Bona va dispune de masina;
- Remuneratie de 150 lire sterline/saptamana (remuneratia se plateste saptamanal);
- Plecare rapida.

CERINTE

Se cere:
- cunoasterea limbii engleze la nivel bun;
- experienta in ingrijirea copiilor constituie avantaj la selectie;
- permis de conducere categoria B;
- flexibilitate, adaptabilitate la medii diverse, fidelitate, rabdare, un spirit de observatie fin, cat si maniere placute si civilizate.