Ultimele locuri din luna Noiembrie pentru femei - Îngrijire bătrâni în Anglia

Brilliant Professional

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ultimele 10 locuri vacante pentru femei, pentru postul de Infirmier/Îngrijitor bătrâni în Azilele din Anglia!

- 2 locuri vacante pe data de 6 Noiembrie!
- 3 locuri vacante pe data de 13 Noiembrie!
- 5 locuri vacante pe data de 20 Noiembrie!

Vă oferim cele mai bune servicii şi posibilitatea de a dezvolta o carieră în străinătate!

Așteptăm CV-ul tău! Aplică acum și obține un loc de muncă stabil, fără taxe sau comisioane! Obține contractul de muncă acum, fără restricțiile BREXIT-ului!

Brilliant Professional - Seriozitate, experiență, responsabilitate, profesionalism!

CERINTE

Cerințe:
- Cunoștințe de limba engleză la nivel mediu-conversațional
- Experiență non-profesională (dacă ați avut grijă de cineva chiar și din familie, vă recomandam să specificați în CV-ul dvs);
- Disponibilitatea de a lucra minimum un an
- Seriozitate și profesionalism

BENEFICII OFERITE

- Salarizare cuprinsă între 7,60 și 8,75 lire pe oră
- Posibiltate de dezvoltare profesională, salarizare progresivă
- Contract pe perioadă nedeterminată
- Contractul este full-time și se pot efectua ore suplimentare
- Cazare asigurată contra cost
- Asistență în obținerea NINO și cont bancar

Brilliant Professional este o companie de selecție internațională.