UK: Infirmieri la domiciliu: deplasare cu masina (bilet de avion + cazare gratuita 3 saptamani) - FARA COMISION

Fronterra Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai permis de conducere si iti doresti sa profesezi intr-o meserie care sa iti ofere satisfactia de a ajuta persoanele in varsta din Anglia sa isi continue viata intr-un mod demn si placut?

Profita acum de o oferta extrem de avantajoasa, disponibila doar pana pe 8 septembrie.

Contract de munca permanent, cu minim 40 ore pe saptamana si posibilitatea de a lucra ore suplimentare
• Contractul se semneaza inainte de plecarea in Anglia.
• Angajatorul va ajuta in obtinerea NINo (National Insurance Number) si cu deschiderea contului bancar.
• Training initial platit de catre angajator
• Uniforme de munca oferite gratuit de catre angajator

Locatie: Kent

Jobul presupune deplasarea la domiciliul batranilor cu masina oferita de catre companie pentru a le oferi ingrijire personala.

Serviciile noastre nu se opresc odata cu inceperea lucrului la angajator, ci va oferim asistenta si dupa angajare.
Ne asiguram ca angajamentele contractuale sunt respectate, ca adaptarea dumneavoastra se face in conditii eficiente si ca sunteti multumiti de locul de munca.

NU SE PERCEPE COMISION

Asteptam cu interes CV-urile dumneavoastra!

CERINTE

Experienta in domeniu nu este obligatorie, insa poate reprezenta un avantaj.

Limba engleza la nivel conversational este obligatorie.

Agentia de recrutare Fronterra Recruitment, cu sediul in Marea Britanie are o experienta de peste un deceniu in recrutarea internationala, plasand cu succes mii de candidati in strainatate. Testimoniale ale candidatilor pe care i-am ajutat sa isi gaseasca un loc de munca puteti gasi pe pagina noastra de Facebook https://www.facebook.com/fronterra/?fref=ts sau pe site-ul web http://fronterra.co.uk

Fronterra Recruitment nu percepe comision din partea candidatilor!

BENEFICII OFERITE

Partenerul nostru, un mare grup de centre de ingrijire a batranilor la domiciliu, va ofera urmatoarele beneficii:

• Salarii/ora: weekdays - £7.90 si £8.10 (dupa perioada de proba); weekend - £8.00 si £8.60 (dupa perioada de proba)
• Rambursarea costului biletului de avion
• Preluare de la aeroport
• 3 saptamani cazare gratuita (dupa aceasta perioada costul cazarii va fi de £85 pe saptamana).

Toate aceste beneficii sunt valabile in conditiile in care ajungeti in UK la 2 saptamani dupa semnarea contractului!

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach.

We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee.