Transatori carne de porc-Anglia si Scotia

ACS EUROPE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

LOCURI DE MUNCA IN ABATOARE DIN SCOTIA:
-Transatori-pentru transare/dezosare carne de porc

Acte necesare pentru participare:
-CV in limba romana(detaliat)
-Fotografie corp intreg(tinuta decenta sau in tinuta de macelar)
-Diploma
-Recomandari - care se pot verifica

Candidatii care vor fi selectati vor fi contactati telefonic.

Tel.0268420942,0768100160,0727776030,0740216246
Email:job@acs-europe.ro
www.acs-europe.ro
Luni-Vineri, orele 10-18
Sambata 10-14

CERINTE

-experienta minimum 2 ani in transare carne de porc la banda industriala
-Diploma/Certificat de transator/dezosator

BENEFICII OFERITE

-contracte de munca incheiate pe 6-12 luni cu posibilitate de prelungire
-salariul este intre 1500 – 2000 euro/luna, in functie de orele lucrate
-echipamente de protectie si scule (cutite, masat, sort de zale, manusi de zale, etc.)
-asigurari medicale si sociale platite

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate