Tinichigiu/Vopsitor Auto in Anglia

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client de renume din Anglia cautam urgent 2 tinichigii auto si 1 preparator vopsitor.
Se lucreaza in Anglia.
Clientul cauta candidati de incredere si buni profesionisti care doresc sa se relocheze in UK
Salariu: 2030 - 2300 Lire/Luna
Cazare - este pusa la dispozitie de catre client iar in prima saptamana care este considerata perioada de proba cazarea este pe gratis,
Dupa perioada de proba cazarea se plateste 75 de Lire/ saptamana

CERINTE

3 - 5 ani experienta pe o pozitie similara
Engleza - conversational

TJOBS is the international marketplace for Recruiters, providing qualified European employees for companies in the UK, France, Germany, The Netherlands and other European countries. Via our own database and a network of over 1.250 connected Recruiters, we can quickly respond to requests for hard-to-find profiles and for high-volume recruiting. TJOBS marketplace is part of Tjobs Holding BV in the Netherlands.