TFS HEALTHCARE RECRUTEAZA ASISTENTI MEDICALI IN UK !!

TFS Healthcare

Job expirat

RESPONSABILITATI

TFS Healthcare este o divizie a TFS, unul dintre furnizorii de asistenta medicala lider pe piata Britanica. In momentul de fata recrutam asistente pentru a lucra in UK cu contracte permanente de munca, cu posibilitate de prelungire, in Spitale Private ,NHS si NURSING HOMES pe tot teritoriul Angliei: Southampton, Portsmouth, Surrey, Taunton, Manchester, Birmingham, London etc

TFS Healthcare ajuta mii de profesionisti din domeniul sanatatii sa isi gaseasca rolul ideal si in acelasi timp ofera clientilor asigurarea ca nevoile lor de personal sunt indeplinite.

TFS Healthcare ofera oportunitati excelente in UK in urmatoarele domenii cheie:

-Sala de Operatii
-Terapie Intensiva
-Cardiac/Cardiologie/Cardio-toracic
-Ortopedie/Oncologie
De asemenea, oferim oportunitatea de a lucra in NURSING HOMES (Azile de batrani sau tineri cu dizabilitati mintale) , salariul incepand de la £1800 pe luna.

BENEFICII:

SPITALE:

-salarii:£27.000-32.000 pe an, in functie de experienta
-plata extra pentru ore suplimentare
-minimum 27 zile concediu/an
-program de lucru standard: 37.5 ore
-sistem de pensii private
-posibilitate de progresie a platii in functie de experienta
-interviul se realizeaza prin Skype, direct cu angajatorul

NURSING HOMES:

-salarii :13-14.5£/ora
-program lucru: 37.5 ore
-interviu Skype, direct cu angajatorul
-cazare + transport asigurate de catre angajator
-27 zile concediu/an

Daca sunteti interesat, va rugam trimiteti CV-ul dumneavoastra actualizat in Limba Engleza pe adresa de e-mail Adelina.Bisca@tfshealthcare.co.uk si va vom oferi mai multe detalii.
De asemenea ,puteti gasi mai multe informatii pe site-ul companiei: www.tfshealthcare.co.uk

NU SE PERCEP TAXE, ACESTEA FIIND PLATITE DE CATRE ANGAJATOR !

CERINTE

CERINTE:

-inregistrat la NMC, PIN Number valid sau in decurs de obtinere

-minimum sase luni experienta ca Asistent Medical Generalist

-Limba Engleza:nivel mediu

TFS Healthcare is one of the UK’s leading healthcare recruitment companies; specialising in the placement of healthcare professionals on a permanent, fixed term, and temporary basis throughout the UK and abroad.

As a member of the Recruitment and Employment Confederation, TFS Healthcare adheres to the guidelines and industry standards of our trade body ensuring that you can be confident you are working with a respected and compliant healthcare staffing agency.