Tehnicieni Radiologi si Specialisti Imagistica pentru Spitale Publice din ANGLIA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locul de munca: Sector Public- Spital

Locatia: ANGLIA

Conditii de recrutare:

- Experienta de minimum 4 ani
- Inregistrare la OAMMR
- Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata,
- Cunostinte medii a limbii engleze nivel B2
- PIN number sau in curs de inregistrare la HCPC

- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

CERINTE

Oferta de munca:
- Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica
- Salariul este in functie de oferta fiecarui angajator intre £20,695 lire sterline - £38,384 lire sterline
- Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana
- Asigurari sociale
- Asigurari medicale
- Cazare asigurata de angajator contra cost
- Ore suplimentare
- Concediu platit
- Bonusuri- prime de concediu

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.