Tehnician dezasamblari vehicule

SC Aria Public SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tip proiect: Mediere

Data start: Asap (luna August 2015)

Durata contractului: 3 luni (cu prelungire la 12 luni)

Descrierea clientului:

Companie specializata in repararea de automobile dintr-un orasel de pe coasta de sud a Angliei. Firma infiintata in 1989 s-a specializat pe repararea masinilor implicate in accidente. In acest moment compania are deschise 6 centre de interventie, toate in sudul Angliei, au o cifra de afaceri de 16,000,000 lire, 230 de angajati si repara peste 15,000 de automobile anual.

Descriere profil:

Conditii salariale:

• 10 lire / ora / brut

La o norma de munca de 45 ore / saptamana se ajunge la un venit aproxitativ de 1500 lire/ net/ luna

Numarul de ore lucratoare/zi: 9 ore / zi

Locatia: Anglia, Hampshire (tara, oras)

Experienta necesara: minim 4 ani pe o pozitie similara

CERINTE

Cunostinte de limba engleza la nivel conversational scris si vorbit

• Detinerea unui permis de conducere prezinta avantaj

• Cunostinte primare pe partea de mecanica, pneumatica si electrica prezinta avantaj;

• Detinerea de echipamente si unelte proprii

Limbi straine: Engleza – nivel Mediu

Educatie: Scoala profesionala
• Eliminarea componentelor deteriorate in conformitate cu instructiunile de munca

• Observarea, recunoasterea si raportarea cu privire la starea vehiculului

• Interpretarea si punerea in aplicare a datelor tehnice de instruire

• Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor

• Eliminarea și depozitarea în condiții de siguranță a componentelor de vehicule, lichide și gaze

• Re-asamblarea vehiculelor după reparație într-un mod sigur și competent acordând o atenție concentrată calitatii muncii

• Reconstruirea masinilor dupa reparatie

• Asigurarea ca vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță

• Raportarea greselilor si defectelor observate pe durata muncii

• Raportarea oricarui defect la managerul de linie

• Asigurarea ca metoda de lucru este in pachetul de reparatii oferit de service

• Mentinerea zonei de lucru curate si ordonate

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutarea si plasarea fortei de munca in strainatate