Tehnician dezasamblari vehicule

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere job
Angajam tehnicieni dezasamblari vehicule pentru o companie specializata in repararea de automobile dintr-un orasel de pe coasta de sud a Angliei. Firma infiintata in 1989 s-a specializat pe repararea masinilor implicate in accidente. In acest moment compania are deschise 6 centre de interventie, toate in sudul Angliei, au o cifra de afaceri de 16,000,000 lire, 230 de angajati si repara peste 15,000 de automobile anual.

Responsabilitati:

- Eliminarea componentelor deteriorate in conformitate cu instructiunile de munca
- Observarea, recunoasterea si raportarea cu privire la starea vehiculului
- Interpretarea si punerea in aplicare a datelor tehnice de instruire
- Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor
- Eliminarea și depozitarea în condiții de siguranță a componentelor de vehicule, lichide și gaze
- Re-asamblarea vehiculelor după reparație într-un mod sigur și competent acordând o atenție concentrată calitatii muncii
- Reconstruirea masinilor dupa reparatie
- Asigurarea ca vehiculele sunt conforme cu standardele de siguranță
- Raportarea greselilor si defectelor observate pe durata muncii
- Raportarea oricarui defect la managerul de linie
- Asigurarea ca metoda de lucru este in pachetul de reparatii oferit de service
- Mentinerea zonei de lucru curate si ordonate

CERINTE

- Experienta obligatorie de minim 4 ani pe o pozitie similara
- Cunostinte de limba engleza la nivel conversational scris si vorbit
- Studii tehnice de specialitate
- Detinerea unui permis de conducere prezinta avantaj
- Cunostinte primare pe partea de mecanica, pneumatica si electrica prezinta avantaj
- Detinerea de echipamente si unelte proprii de munca
- Abilitatea de a lucra independent.

BENEFICII OFERITE

Alte informaţii
- Program de munca: 5 zile/ saptamana ( uneori se lucreaza si sambata )
- Program de munca: 8:00am – 5:30 pm de Luni - Vineri
- Cazarea nu este asigurata de catre angajator, dar se ofera suport
- Posibiliatatea de a efectua ore suplimentare
- NU se percep taxe sau comisioane!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.