Taxi driver Plymouth UK ( self employed ) 1000 - 2000 GBP

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Taxi driver - self employed
O persoana MOTIVATA sa se mute in Anglia , initial singur si dupa cateva luni cu familia, din momentul in care a luat decizia , trebuie sa invete in Romania aproximativ 3 saptamani cate 4-6 ore pe zi , apoi sa stea in Plymouth 4 -5 saptamani pana obtine licenta si abia apoi incepe lucrul. Nu se poate mai repede.
Este un job potrivit pentru cei care vor sa plece din Romania, sa munceasca legal in UK si sa se stabileasca in Anglia cu familia pe termen lung

CERINTE

• minim 25 de ani impliniti
• permis de conducere de minim 2 ani – valabil
• limba engleza la nivel de conversatie : incepator – mediu ( conversatie )
• cazier judiciar : FARA antecedente penale – tradus
• cazier rutier : sa nu fie antecedente pe cazierul auto , in Anglia depasirea vitezei este considerata infractiune => FARA ABATERE IN ULTIMELE 12 LUNI SI FARA PERMIS SUSPENDAT IN ULTIMII 5 ANI ( daca sunt depasiri de viteza frecvente pot aparea probleme pt ca aceasta abatere este infractiune in Anglia ) – tradus
• sa nu suferiti de boli de inima sau diabet : in Plymouth vi se face o vizita medicala- tradus
• sa puteti invata harta orasului Plymouth pe de rost din Romania

BENEFICII OFERITE

Fara taxe sau comisioane in Romania !
Venituri : 1000 - 2000 GBP. Veniturile sunt direct proportional cu timpul lucrat