Targ de Joburi organizat de AXAJOBS GALATI-OPERATOR/ MANIPULANT MARFA in DEPOZITE de prestigiu din MAREA BRITANIE

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Targ de Joburi organizat de AXAJOBS GALATI

- Agentie de Recrutare forta de Munca in Strainatate
- in perioada 15-18 Octombrie 2015
- adresat femeilor, barbatilor si cuplurilor
- limba engleza la nivel mediu conversational

Locuri limitate!

OPERATOR/ MANIPULANT MARFA in DEPOZITE de prestigiu din MAREA BRITANIE, axate exclusiv pe distributie on line a produselor food si non-food.

Avantaje:
- Salarizare atractiva
- Interviuri cu Reprezentantul Companiei fata in fata / Skype / Telefon
- Identificare cazare sub pretul pieteti
- Training gratuit, posibilitate avansare
- Suport in obtinerea actelor legale specifice legislatiei muncii britanice
- Posturi atat pentru candidatii cu experienta, cat si pentru cei fara experienta
- Se ofera plasamente si pentru cupluri
- Sprijin in redactarea CV-ului.

Data limita de inscriere 10.10.2015,

Locurile se ocupa in ordinea inscrierilor!

CERINTE

- limba engleza nivel mediu conversational(se vor sustine teste de limba atat din tara cat si la plasarea in Marea Britanie, ba chiar mai mult, fiecare candidat va intra in contact direct cu partenerii britanici, in cadrul unui interviu prin conferinta Skype)
- barbati/femei/cupluri, intre 18-50 ani
- experienta intr-un domeniu asemanator constitue avantaj, insa experienta nu este un criteriu de departajare
- se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera contract legal de munca pentru o perioada nedeterminata (primele 3 luni de proba-self employed)
- Salarizarea se situeaza intre 6.50-9.50 lire/ora - in functie de performantele personale si dedicatia fiecarui candidat,
- Cuantumul de ore lucrate/saptamana – minim 40 ore – maxim 60 ore + overtime (acest aspect presupune oportunitatea conferita fiecarui candidat de a opta pentru un numar de ore suplimentare care sa ii rotunjeasca in mod considerabil veniturile)
- Se lucreaza in ture de zi/de noapte/de weekend, in functie de pozitia pe care partenerii o considera oportuna profilului dumneavoastra
- posibilitatea de efectuarea orelor suplimentare

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.