Tamplar porti lemn masiv

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Marea Britanie cautam tamplar cu experienta in confectionarea si montarea portilor din lemn masiv.

Responsabilitati:
・efectuarea de porti din lemn masiv cu ajutorul masinii cu comanda numerica;
・montarea de porti din lemn masiv;
・slefuirea, finisarea si imbinarea lemnului;
・utilizarea urmatoarelor echipamente: freza pentru lemn masiv CNC, fierastrau de mana, fierastrau circular, fierastrau cu banda, masina de slefuit cu ax, masina de mortizare, diferite scule electrice de mana, etc.

CERINTE

・limba engleza: nivel comunicativ;
・minim 3 ani experienta in efectuarea de porti din lemn masiv;
・permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Alte informaţii:
・cazare asigurata in schimbul a 50 lire/saptamana - toate utilitatile incluse.

Beneficii:
・candidatii vor primii traning pentru operarea masinii CNC.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.