Support Workers across the UK - £7.20 - £8.20/ora - Fara comision

CN Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele agentiei noastre partenere din UK, cautam URGENT Support Workers dornici sa lucreze in centre de ingrijire copii si adulti cu dificultati de invatare, epilepsie sau alte probleme neurologice.
Posturile sunt in Surrey, Lingfield si in multe alte zone ale Angliei.
Nu percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra.

Pentru mai multe informatii, asteptam CV-urile dumneavoastra in limba engleza.

CERINTE

- Limba engleza la nivel mediu (interviurile au loc in limba engleza);
- Experienta nu este obligatorie deoarece se ofera training dar e de preferat sa aveti o minima experienta ca infirmier, terapeut masaj, kinetoterapeut, profesor pentru persoane cu dizabilitati fizice sau psihice, asistent social, etc.

Daca ati avut in grija un membru al familiei si puteti obtine o adeverinta de la medicul de familie in acest sens, nu ezitati sa ne contactati.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Salariul brut este cuprins intre £7.20 - £8.20/ora, in functie de angajator
- Cazarea costa intre £200 - 350/luna, in functie de angajator (single room)
- Contract incheiat pe perioada nedeterminata, cu posibilitate de lucru overtime
- Unii angajatori ofera si mese in timpul orelor de program
- Training asigurat si suport permanent din partea angajatorului.

DESCRIEREA FIRMEI

We provide consultancy activities.
From the beginning of every relationship, our mission is to deliver outstanding costumer services and to build enduring partnership relations.