SUPERVISOR ECHIPA CURATENIE LONDRA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere JOB: Partenerul nostru este un furnizor specializat de sercivii de curatenie pentru sectorul cazarilor pentru studenti din centrul Londrei. Cauta sa dubleze dimensiunea operatiunilor in urmatorii doi ani, fiind astfel in cautarea de candiati care doresc sa progreseze in acest domeniu in cadrul companiei in viitorul apropiat. Cu mandrie putem afirma ca partenerul nostru este lider de piata in industria de curatenie privata si in cadrul caminelor de studenti din centrul Londrei.
Se cauta o serie de pozitii cheie in cadrul companiei:

PERSONAL CURATENIE (100 pozitii)
COORDONATORI ECHIPA CURATENIE (20 pozitii)
MANAGER ECHIPE CURATENIE (o singura pozitie)

Locatie: Centrul Londrei, Marea Britanie
Data de start: Iunie 2016
Oferta salariala:
Personal curatenie: incepe de la 252 - 360 GBP/saptamana NET;
Coordonatori echipa curatenie: 1150 - 1500 GBP/luna NET;
Manager echipe curatenie: 1700 - 2000 GBP/luna NET;
Pentru toate cele trei pozitii exista posibilitatea castigurilor suplimentare - in functie de fiecare candidat in parte.

Interviu direct cu angajatorul din Marea Britanie in luna mai (19-20) 2016.

CERINTE

Beneficii:
CONTRACT DE MUNCA:
PERSONAL CURATENIE: Contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie pe o perioada de trei luni cu posibilitate de prelungire;
COORDONATORI ECHIPA: Contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie pe o perioada de trei luni cu posibilitate de prelungire;
MANAGER ECHIPA: Contract de munca semnat si declarat in Marea Britanie pe perioada nedeterminata;
POSIBILITATEA avansarii la locul de munca;
CAZARE - asigurata

Cerinte:
Experienta:
PERSONAL CURATENIE: min. 3 luni experienta fie in cadrul unui hotel sau la bordul unei nave de croaziera;
COORDONATOR ECHIPA: min. 1 an experienta fie in cadrul unui hotel sau la bordul unei nave de croaziera;
MANAGER ECHIPA: min. 4 ani experienta fie in cadrul unui hotel sau la bordul unei nave de croaziera;
Nivel engleza: B1-B2 (conversational - atat scris cat si vorbit)
Cunostinte - program Excel - pentru pozitiile de MANAGER si COORDONATOR;

Responsabilitati:
PERSONAL CURATENIE: Pregateste camera pentru curatenie, Se va asigura de curatenia bucatariei, baii, dormitorului; Va aspira si sterge praful in camera;
COORDONATOR ECHIPA CURATENIE: Gestionarea echipei de curatenie si conducerea generala a acesteia; Asistarea angajatilor pe parcursul trainingului de formare in vederea incurajarii acestora si a motivarii obtinerii unor bune rezultate;In caz de urgenta (pentru livrarea urgenta a servicilor sau in momentul in care echipa are mai putin de 10 agenti de curatenie), supervisor-ul va trebui sa isi ajute echipa in ducerea la bun sfarsit a responsabilitatilor;
MANAGER ECHIPE CURATENIE: Se asigura de o buna livrare a serviciilor prin formarea si dezvoltarea angajatilor; Organizarea inspectiilor la fata locului, periodice si implicit corectarea problemelor aparute, in functie de necesitati; Se va asigura ca toti clientii sa fie multumiti si va ajuta la reducerea costurilor; Organizarea si dezvoltarea in vederea formarii membrilor echipei operationale cu scopul de a incuraja angajatii si de a obtine un angajament al acestora maxim;

Pentru fiecare candidat acceptat se va pune la dispozitie un pachet informational care va veni in ajutorul lor cu detalii privind resposabilitatile la locul de munca, costurile traiului in Londra (transport, mancare, adrese magazine romanesti in Marea Britanie, etc).

Pentru detalii ne puteti contacta telefonic la 0740 644 175 / 0720 878 15 sau pe email la
office@job4life.ro
NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATI!!!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.