Sudori TIG(141)-santiere navale Anglia

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza SUDORI TIG 141 ( cu autorizatii valabile ) pentru proiecte in ANGLIA( reparatii si constructii navale)

NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA CANDIDATI

CERINTE

- Autorizatii valabile : TIG -141 (sudura de teava inox, material group 8)

- De preferat cunostinte de limba engleza ( nu sunt obligatorii)

- Fara cazier judiciar

BENEFICII OFERITE

Program : 66 ore / saptamana

Contract : 12 luni – rotatie : 8 saptamani in Anglia – 4 saptamani acasa

Salariul : 8.5 - 9 lire sterline NET/ora

Diurna de hrana: se va plati in numerar dupa prima saptamana de lucru,aceasta suma va fi scazuta din salariul lunar

Taxele si impozitele sunt platite separat de angajator si vor fi mentionate pe fluturasul de salariu

Locatie de job: santiere UK

Tip proiect: constructii noi

-Angajatorul plateste transportul Romania – Anglia/ Anglia – Romania si asigura transportul local in Anglia

-Angajatorul asigura cazarea in Anglia

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro