sudori Mig Mag si TIG in UK (Essex)

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

SUDORI MIG MAG & TIG in UK - Essex

CERINTE

CERINTE

Numarul de joburi : 10
Cerinte de limba : Engleza (Intermediar)
Descriere : Recrutam SUDORI care folosesc in sudura procedeul MIG - TIG
Daca job-ul necesita o anumita licenta/calificare : Diploma sudor si certificat in sudura MIG MAG & TIG
Cerintele jobului - experienta in sudora MIG minim 2 ani;
- calificare de SUDOR;
- nivel de limba engleza minim intermediar;
- persoana trebuie sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica, dornica de afirmare;

Programul de lucru
8/zi, 5 zile/sapt

- Sudura cu diferite tipuri de metale (otel - otel inoxidabil) si si pozitii (vertical si orizontal)
- Citirea desenelor tehnice pentru a înțelege modul în care produsul finit trebuie să arate
- Asamblarea componentelor și sudarea lor
- Crearea produsul finit prin unirea componentelor sudate

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit : £ 12.50 – £ 14.50 / hour
Transport : Nu, se plateste de fiecare candidat in parte
Cazare : Da, contra cost
Alte bonusuri oferite angajatului : - contract legal perioada nedeterminata;
- posibilitate de a lucra ore suplimentare;
- asigurari de santatate platite de catre angajator.

FIRMA BRAINS CONSULTING NU PERCEPE TAXE SI COMISIOANE DE LA APLICANTI !!!!
Urmariti ofertele noastre si pe pagina de Facebook: Brains Consulting

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.