Strungar/frezor universal

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie importanta din Anglia, specializata in ingineria si manufactura de mare finete, cautam strungari si frezori universali. Se va lucra dupa un design/plan prestabilit, in serii mici, piese intre 0.5 si 150 Kg pe utilaje conventionale.
Responsabilitati:
- Operarea strungurilor manuale de la 5 - 500 mm diametru X 10 – 2500mm lungime;
- Operarea frezelor cu turela sau cu cap cu unghi variabil ;
- Se va lucra cu materiale precum otel, aluminiu, bronz si materiale plastice;
- Se va lucra cu tolerante intre 0.1 mm si 0.01 mm;

CERINTE

- Experienta minima 10 ani pe o pozitie similara;
- Cunostinte de limba Engleza – la un nivel conversational;
- Cunostinte de operare strung / freza;
- Cunostinte de desent tehnic;

BENEFICII OFERITE

- Se lucreaza pe timp de zi;
- Se vor lucra 38 ore/saptamana + ore suplimentare;
- Venitul total net este de 1600 – 1800 Lire/Luna;
NU SE PERCEPE COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.