Spital Public din ANGLIA ANGAJEAZA TEHNICIENI RADIOLOGIE SI IMAGISTICA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

SPITAL PUBLIC DIN ANGLIA

ANGAJEAZA

TEHNICIENI RADIOLOGIE SI IMAGISTICA
Salariul cuprins intre £20,695 lire sterline - £38,384 lire sterline
Loc de munca : Spital Public

Tara :
ANGLIA

RECRUTAREA INCEPE AZI

Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat,atasat la email si o poza cu dvs.

Oferim GRATUIT consultanta in pregatirea documentelor si in inregistrarea la HPCP

Locul de munca: Sector Public- Spital

Locatia: ANGLIA

Ce ofera Angajatorul:

- Perioada contractului: permanenta cu 6 luni perioada de training si practica clinica
- Salariul este in functie de oferta fiecarui angajator intre £20,695 lire sterline - £38,384 lire sterline
- Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana
- Asigurari sociale
- Asigurari medicale
- Cazare asigurata de angajator contra cost
- Ore suplimentare
- Concediu platit
- Bonusuri- prime de concediu

CERINTE

Conditii impuse de Angajator:

- Experienta de minimum 4 ani
- Inregistrare la OAMMR
- Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata
- Cunostinte medii a limbii engleze nivel B2
- PIN number sau in curs de inregistrare la HCPC

- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Ce trebuie sa stiti?

NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.