Spital Neuro- Reabilitare ANGAJEAZA Asistenti Medicali pentru Marea Britanie

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Locatia: ANGLIA

Locul de munca: Spital de Neuro-Reabilitare

Ce ofera Angajatorul:

Perioada contractului: permanenta

Salariul este cuprins intre : 20.689 – 27.241 lire sterline pe an
Nu se plateste impozit pentru primii 10000 de lire sterline anual .

Acces la Sistemul de Pensii

Asigurari de Sanatate/ Concediul de Boala

Pachet de relocare :
• bilet de avion platit de catre angajator
• 500 de lire sterline pentru cazare
• 1000 de lire sterline imprumut pentru relocare

Beneficiati de o schema guvernamentala de crestere a copilului neimpozabila.
Angajatorul ofera posibilitatea de dezvoltare profesionala, de continuare a educatiei.

Uniforma asigurata de angajator

Angajatorul asigura accesul la cantina spitalului, la preturi modice.
Concediu platit-Concediul de odihna anual este de 25 de zile
Masa subventionata
Parcare gratuita

Bonus anual de 1000 de lire dupa primii 3 ani de lucru continuu.

Conditiile impuse de Angajator:

CERINTE

DE PREFERAT EXPERIENTA pe neuro-reabilitare / neurologie / SE ACCEPTA si Asistenti Medicali fara experienta.

Studii recunoscute: Facultatea de 3 ani, Colegiu de 3 ani, Scoala Postliceala. De asemenea se incadreaza si Asistentii Medicali cu 2 ani de Liceu Sanitar plus un An de echivalare.

Acte doveditoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau Recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR.

Cunostinte medii a limbii engleze nivel B2

PIN number sau in asteptarea PIN number-ului

Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

Ce trebuie sa stiti?

NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.