SPITAL DIN LONDRA MAREA BRITANIE ANGAJEAZA ASISTENTI MEDICALI PE SECTIA DE PRIMIRI URGENTE

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

SPITAL NHS DIN LONDRA

ANGAJEAZA

ASISTENTI MEDICALI PE SECTIA DE PRIMIRI URGENTE
Salariul 24.926 lire sterline pe an

INTERVIUL SE DESFASOARA PE SKYPE

Oferim GRATUIT consultanta in pregatirea documentelor si in inregistrarea la NMC

Locatie : Marea Britanie- LONDRA

Loc de munca :Spital NHS

Ce ofera Angajatorul :

- Perioada contractului: minimum 2 ani de zile cu posibilitate de prelungire
- Salariul brut este cuprins :
1. Grila de Incadrare 5
2. Salarizare aferenta este de 21.478 lire sterline pe an (BAND 5) + 3.448 bonus Supliment pentru Zona cu costuri ridicate.
3. Grila de Salarizare 3 (BAND 3) – pana la primirea PIN-ului este de 19 268 lire sterline pe an
4. - Nu se plateste impozit pe salariu pentru primii 10000 de lire sterline
- Se lucreaza in medie 37,5 de ore pe saptamana
- Asigurari sociale,
- Asigurari medicale,
- Cazare asigurata de angajator contra cost
- Ore suplimentare ,
- Concediu platit,
- Bonusuri- prime de concediu,

CERINTE

Conditii impuse de Angajator :

- Obligatoriu: experienta recenta in urgente
- Studii recunoscute: La acest loc de munca pot aplica asistentii medicali care au absolvit fie Facultatea de 3 ani, colegiu de 3 ani, sau scoala postliceala. De asemenea se incadreaza si asistentii medicali cu 2 ani de liceu sanitar plus un an de echivalare.
- Acte doveditoare : Diploma de Asistent Medical Generalist + Certificat de Conformitate sau Recomandare de la Ministerul Sanatatii, Certificat de Membru la OAMMR,
- Cunostinte medii a limbii engleze nivel B2
- PIN number sau in curs de inregistrare la NMC
- Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca,

Ce trebuie sa stiti?

NU PRECEPEM COMISION SAU TARIF DE MEDIERE PENTRU GASIREA UNUI LOC DE MUNCA

Business Activ Consult este o firma de consultanta in domeniul afacerilor si resurselor umane.

Serviciile noastre sunt special concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor intr-o piata in continua dezvoltare in care concurenta este din ce in ce mai acerba iar nevoia promovarii valorilor este in continua crestere.