SOFERI TIR ANGLIA (UK)

BRAINS CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

FIRMA BRAINS CONSULTING recruteaza:

SOFERI TIR ANGLIA
Tara: Anglia
Locatie: Nordul Angliei
Locuri : 10
Tip post: Full time
Perioada contractului: nedeterminata
Activitate: Transport HVG
Program de lucru:
- Schema de 5 zile/saptamana
- Schema de 6 zile/saptamana

CERINTE

Cerinte:
- min. 2 ani de experienta ca sofer TIR (HGV= heavy goods vehicle) cu livrari in sistem multi-drop

- licenta ADR – reprezinta un avantaj
- categorii : C sau CE
- Cunostinte de limba: Engeza - nivel mediu - avansat

Responsabilitati :
- asigurarea marfii
- efectuarea de curse dus-intors in nordul Angliei
- stabilirea rutelor ( aproximativ 20 de livrari/incarcari)
- livrarea/ colectarea paletilor
- verificarea etichetelor astfel incat fiecare colet sa ajunga la
Destinatie
- utilizarea transpaletului pentru incarcare/descarcare marfa.

BENEFICII OFERITE

Salarizare: minim 1800 lire brut/luna (1300 lire net/luna)
10 lire/ora pentru orele suplimentare
Alte informatii:
- Cazare : este platita de angajat, angajatorul ofera sprijin in gasirea unei chirii
- Transportul catre UK – este suportat de angajat

NU PERCEPEM TAXE SI COMISIOANE!!!!

Brains Consulting este o firma acreditata de consultanta in resurse umane, specializata pe servicii de personal: recrutare si selectie de personal, consultanta in resurse umane si executive search.

Brains Consulting ofera in special locuri de munca in strainatate in domeniile: medical, IT si inginerie.