SOFERI TAXI UK 800 Euro/sapt+cazare gratuita- CV-uri doar pe office@marinacrewing.com

MARINA CREWING AGENCY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Soferi Taxi UK
✔Companie de plasare de top din Anglia cauta 5 soferi
✔ 700-800 € Euro/Sapt + cazare gratuita
✔pot aplica femei sau barbati
✔cunostinte minime de limba engleza: cel putin de baza (strict necesar! Dispecerii vorbesc numai limba engleza)
✔carnet de conducere categoria, B, atestate valabile
✔experientä de minimum 3 luni ca sofer profesionist
✔cauta un serviciu pe durata lunga
✔vrea sa traiasca pe durata lunga in Anglia (singur sau cu familia)
✔este cinstit, serios, muncitor, sanatos si fizic puternic, punctual, politicos si ingrijit

Descrierea jobului:
- contract cu durata nelimitata
- data inceperii: imediat
- cazare: 1 camera (singur), baie si bucatarie comuna gratuit, mancarea asigurata
- Angajarea se face in Anglia cu contract si plata tuturor contributiilor catre statul englez.

->>>CV-uri se primesc pe office@marinacrewing.com pana la data de 15 Iulie 2017.

CERINTE

✔este cinstit, serios, muncitor, sanatos si fizic puternic, punctual, politicos si ingrijit.

BENEFICII OFERITE

Marina Crewing Agency is an International manpower agency able to complement the maritime manpower supply in the shipbuilding and ship repair sector with Fitters, painters, sand blasters, naval locksmiths & insulators.

We are certified as a crewing and personnel recruitment agency, specialized in mediating jobs for qualified personnel Offshore, Marine, Oil&Gas, Construction Industry & Technical personnel worldwide.

Please send your CV only at office@marinacrewing.com or call us on +4 0733 183 933.