Soferi profesionist In Anglia

GLOBAL HOTEL SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Transporturile se efectueaza exclusiv pe teritoriul Angliei.
De obicei, nu se transporta marfuri periculoase.
Timpii de incarcare/descarcare/ sunt plătiți.
Program de conducere intre 45 – 56 ore/saptamana
Program de lucru- se maximizeaza atat cat permite legea, media este de 48 de ore dar se poate atinge si maximum de 60 ore.

CERINTE

Criterii:

- nivel minim conversational in limba Engleza,
- detinatori ai permisului de conducere, cat. CE de minimum 1 an
- detinatori ai cardului tahograf si certificate de pregatire profesionala
- detinatori ai atestatului de transporturi marfuri.
- experienta de transporturi rutiere in zona Euro si Marea Britanie este un avantaj,
-Preferabila candidatii sa fie disponibili in a lucra cu statutul de self-employeed. Mentionam , clientul nostru ofera asistenta de specialitate.

BENEFICII OFERITE

Oferta de munca asigura un venit BRUT estimat 750-1000 lire / saptamana

Se ofera asistenta in vederea identificarii spatiului de cazare. Cazarea va fi contra cost.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare personal.