Soferi Profesionist Autobuz Londra- Interviu cu Angajatorul la Bucuresti

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Sofer Profesionist Autobuz
Tara : Marea Britanie

Locatie : Londra
Pozitii disponibile: 30
Locul de munca: Companie Privata
Salariu : Pe perioada training-ului este de 230 lire sterline net/saptamana
Pentru Sudul Londrei este 11.61 lire sterline/ora , orele suplimentare se platesc cu 16.26 lire sterline/ora
Pentru Nordul Londrei este 12.34 lire sterline/ora, orele suplimentare si orele lucrate la sfarsituri de saptamana se platesc cu 13.60 lire sterline/ora
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: minimum 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Se lucreaza in medie intre 38-50 de ore pe saptamana,
• Plata salariului se face saptamanal,
• Card de calatorie in Londra,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : primele doua saptamani de cazare sunt gratuite, dupa care angajatorul ofera sprijin in gasirea unei cazari,
• Costul transportului este suportat de angajat,
• Ore suplimentare ,
• Concediu anual platit( 28 de zile),
• Sprijin in vederea deschiderii unui cont bancar,
• Ajutor in vederea obtinerii Numarului National de Asigurare(NINO),

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Experienta de minimum 6 luni ca sofer de autobuz,
• Carnet de conducere categoria D, atestat rutier de transport persoane,
• Cunostinte medii de limba engleza,
Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal