SOFERI DE CAMION - ANGLIA-8-11 GBP/ora

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza SOFERI DE CAMION ( 40 t) - cisterna pentru ANGLIA

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIONATE DE LA CANDIDATI

INTERVIURILE CU ANGAJATORUL SE TIN SAPTAMANAL

Oferta:
- Contract permanent
- Rotatie : 6 saptamani lucrate cu cu 2 saptamani de concediu
- Salariul : 8-11 lire sterline/ora- brut
- transport platit de ANGAJATOR la fiecare 6 saptamani ( cu avionul )
Cazarea asigurata de angajator in container duplex
Program : minim 40 ore/saptamana
Salariul aproximativ 2000 lire sterline NET/luna ( incluzand ore lucrate + bonusuri /KPI )

Salariul creste odata cu vechimea in companie
0-6 luni - 8 lire/ora
6-12 luni - 9 lire/ora
12-24 luni - 10 lire/ora
peste 24 luni- 11 lire/ora

Bonusuri :
-dormit în nopți cabină (10 £ / noapte) ,
-bonus KPI săptămânal - 85 £ / saptamana,
-week-end - £ 11 / zi ,
-Hollydays - £ 52 / zi

Se platesc annual si bonusuri de loialitate:
0-6 luni - 100 lire
6-12 luni 250 lire
1-2 ani 500 lire
peste 2 ani 500 lire

Se transporta produse lichide alimentare locat in Anglia

CERINTE

- experienta transport camion ( 40t) minim 1 an in Romania
- permis C si E
- cunostinte de limba Engleza- nivel mediu
- fara cazier judiciar

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro