SOFERI DE CAMION - ANGLIA

INTERMARIN RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

INTERMARIN recruteaza SOFERI DE CAMION ( 40 t) pentru ANGLIA

NU SE PERCEP NICI UN FEL DE TAXE SAU COMISIONATE DE LA CANDIDATI

INTERVIURILE CU ANGAJATORUL SE TIN SAPTAMANAL

Oferta:
- Contract permanent
- Rotatie : 6 saptamani lucrate cu 1 saptamana de concediu dau 6 saptamani lucrate cu 2 saptamani de concediu
- Salariul : 7.5-10.5 lire sterline/ora
- transport platit de ANGAJATOR ( cu avionul )
- bonusuri : dormit în nopți cabină (11 £ / noapte) , bonus KPI săptămânal - 85 £ / saptamana, week-end - £ 11 / zi , Hollydays - £ 52 / zi
Transport in Anglia si in apropierea Angliei

CERINTE

- experienta transport camion ( 40t) minim 1 an in Romania
- permis C si E
- cunostinte de limba Engleza- nivel mediu
- fara cazier judiciar

INTERMARIN este o companie specializata in managementul de personal cu activitate la nivel national si international . Compania a fost infiintata in anul 2008 ca birou reprezentativ al Grupului Inter Marine, iar in prezent deruleaza proiecte de recrutare in domeniile : Medical, Crewing, Engineering si Airline . www.intermarin.ro