SOFERI CATEGORIA CE PENTRU ANGLIA

PARACROSS PANTERA

Job expirat

RESPONSABILITATI

PARACROSS PANTERA este o companie de recrutare polonezo- scandinava, activand pe piata din 2005, care lucreaza cu cei mai buni soferi si cele mai prestigioase companii europene de logistica (DHl, NFT, Sainsbury’s, Tesco, Lidl, Eddie Stobart si multe altele). In perioada 3 - 5 FEBRUARIE 2015 PARACROSS organizeaza la Ploiesti intalnire de recrutare pentru SOFERI CATEGORIA C si CE PENTRU MAREA BRITANIE

Daca sunteti interesat va rog sa trimiteti email la alina. oncica@paracross. pl sau sa ne contactati telefonic la 0762995912.

www. paracross. pl

CERINTE

Se cere:
• Permis de conducere categoria C si CE de minimum doi ani
• Preferabil experienta ca sofer in tarile cu circulatie pe partea stanga a drumului (Uk, Iranda, Cipru)
• Limba engleza la nivel comunicational
• Curs absolvit de transport marfuri
• Analize medicale la zi
• Permis de conducere digital

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
• Contracte de munca in UK pentru firme prestigioase (prima pecare pe 12 februarie)
• Salariu atractiv net de la 2100 GBP net pe luna
• Conducerea strict sub incidenta reglementarilor europene privind numarul de ore admis
• Contracte de munca pe termen lung si sistem de rotatie convenabil
• Suport din partea echipei Paracross
• Autocamioane moderne

PARACROSS PANTERA este o companie de recrutare polonezo- scandinava, activand pe piata din 2005, care lucreaza cu cei mai buni soferi si cele mai prestigioase companii europene de logistica (DHl, NFT, Sainsbury’s, Tesco, Lidl, Eddie Stobart si multe altele).