Soferi categoria C+E pentru Anglia

Blu Global

Job expirat

RESPONSABILITATI

Soferi Experimentati Categoria C+E
SE CASTIGA DE LA £2,200 LUNAR
CONTRACT DE MUNCA CU NORMA INTREAGA, PLATA SAPTAMANALA
* SE OFERA ASISTENTA PENTRU CAZARE SI TRANSPORT *

Una dintre companiile de plasare de top din Europa cauta soferi categoria C+E pentru a locui si a lucra in Marea Britanie.

Cautam soferi pentru clientii nostri Blue Chip (companii de top) pentru distributie multi-drop si curse lungi (numai pe teritoriul Marii Britanii). Acestea sunt pozitii permanente, cu norma intreaga, in diverse locatii din Marea Britanie.

Responsabilitatile difera in functie de client si detaliile complete vor fi discutate cu dumneavoastra in momentul in care veti aplica.

Ca parte din programul de pregatire, veti avea sesiuni de familiarizare avand posibilitate de a conduce alaturi de un instructor calificat inainte de a incepe lucrul.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastra actualizat in LIMBA ENGLEZA (cv.ro@blu-global.com) și consultantul nostru vă va contacta direct.

CERINTE

- NIVEL BUN DE LIMBA ENGLEZA
- Carnet de conducere cu categoria CE
- Cartela Tahograf (Digicard)
- CPC (DQC)
- Minimum 6 luni experienta recenta CE
- Experienta pe rute internationale preferabila dar nu necesara
- Aspect ingrijit
- Atitudine pozitiva fata de client

BENEFICII OFERITE

Blu-Global is a European placement and training Specialist who offer a complete and comprehensive placement Service with access to our E-learning platform.
We search for the ideal candidates all over Europe and place them to work on both permanent and temporary contracts with our prestigious clients.
Our Mission is to provide the best personalized service, adapted to the characteristics and requirements of each client, at the best price, at the right time, with the most suitable resources, promoting a win-win strategy
In addition to our recruitment activity, Blu-Global specializes in helping people develop their English skills and other skills that they require for international success.