Soferi camion categ C si CE pentru Anglia intern

PARACROSS PANTERA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Paracross organizeaza pe 2 si 3 octombrie o noua intalnire de selectie pentru soferi de camion categ C si CE intersati sa lucreze intern Anglia. Fleet managerii vor fi prezenti la Bucuresti in zilele deoctombrie. In acest moment avem 20 de pozitii disponibile la NFT, LIDL, TUFFNELLS, CULINA.

Se ofera:

Rate orare foarte avantajoase pentru ambele categorii (mai jos detaliate in functie de locatie)
10 ture garantate la doua saptamani
Tipuri diferite de activitate cu sau fara descarcare, livrare intre depozite sau la magazine
Date de plecare saptamanale, in functie de disponibilitatea dumneavoastra
Camioane noi, moderne
Suport permanent din partea fleet managerilor
Siguranta locului de munca
Flexibilitate

CERINTE

Se cere:

Permis de conducere de minimum 18 luni
Limba engleza mediu conversational
Experienta in Europa sau UK constituie un mare avantaj

BENEFICII OFERITE

Offers on Class 1 - CONTRACT DIRECT IN ANGLIA (coletarie pe camioane de 7,5 tone)

Tuffnells salariu de 2009 lire/ luna, program de luni pana vineri, multi drops

Offers on Class 2 (delivery food to stores) - se lucreaza pe Ltd

XPO Iceland Enfield lire/ ora

Lidl Southampton 152 lire/ tura

Offers on Class 2 (driving between warehouses)

Tuffnells (class2) Leicester 13 lire/ ora

Tuffnells (class2) Peterborough 13,5 lire/ ora

NFT Alfreton 12 lire/ ora

NFT Crick & Daventry 13 lire/ ora

Culina Haverhill lire/ ora

PARACROSS PANTERA este o companie de recrutare polonezo- scandinava, activand pe piata din 2005, care lucreaza cu cei mai buni soferi si cele mai prestigioase companii europene de logistica (DHl, NFT, Sainsbury’s, Tesco, Lidl, Eddie Stobart si multe altele).