SOFER TIR PROFESIONIST IN UK

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti pasionat de condus? Aveti experienta ca si sofer de tir? Doriti sa incepeti o noua viata impreuna cu familia in Marea Britanie?
Avem pentru dumneavoastra oferta perfecta!
Pentru o companie importanta din Marea Britanie cautam soferi TIR profesionisti. Compania este leader pe piata de peste 30 de ani, avand deschise 109 filiale si francize pe toata suprafata UK. Pentru ascendenta lor profesionala au fost premiati ca si compania anului in UK! Datorita cresterii activitatii companiei, se cauta noi soferi.
Acest proiect are potential mare, pe langa nevoia constanta de soferi pe care o au exista si posibilitatea de a fi recomandati unor alte francize din acelasi grup.

Responsabilitati:
- livrarea produselor catre clienti, pe tot teritoriul UK
- mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii
- transportarea si livrarea produselor in conditii optime

CERINTE

- detinerea permisului de conducere categoriile B, C si CE (de minim 5 ani)
- experienta in conducerea vehiculelor de categoria B, C, C1 si CE
- cunosterea limbii engleze la nivel mediu/avansat
- fara incidente rutiere
- experienta in conducerea vehiculelor pe teritoriul UK sau condus cu volan pe partea dreapta
- cunoasterea semnelor de circulatie si a legislatiei din UK
- flexibilitate
- disponibilitate
- se doreste o colaborare pe termen lung
- va trebui sa detineti echipament de protectie: bocanci, manusi, salopeta si imbracaminte cu vizibilitate mare

BENEFICII OFERITE

Orele suplimentare se platesc in plus cu 1.5 lire / ora.

Candidatii selectati urmeaza sa sustina un test de legislatie rutiera. Va punem la dispozitie materialele cu legislatia rutiera din Marea Britanie.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.