Sofer tir nordul Angliei

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru un client important din Anglia, care detine peste 40 de tiruri si o cifra de afaceri de peste 1.000.000 de lire, cautam 5 soferi de tir.
Responsabilitati:
-asigurarea marfii
efectuarea de curse dus-intors in nordul Angliei;
-stabilirea rutelor ( aproximativ 20 de livrari/incarcari);
-livrarea/ colectarea paletilor;
- verificarea etichetelor astfel incat fiecare colet sa ajunga la destinatie;
- utilizarea transpaletului pentru incarcare/descarcare marfa.

CERINTE

- 2 ani de experienta ca sofer tir(HGV= large goods vehicle) cu livrari in sistem multi-drop;
- licenta ADR – reprezinta un avantaj;
- categorii : C sau CE;
-limba engleza : nivel conversational- mediu.

BENEFICII OFERITE

Alte informaţii
-Se plateste cu 10 lire/ora pentru orele suplimentare.
-Nu percepem taxe si comisioane!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.