Sofer TIR (cisterna) - UK

SC EUROPRORECRUIT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie importanta din Anglia cu activitate de transport si livrare de produse alimentare lichide in cadrul Angliei.

RESPONSABILITATI:

- Transportul produselor alimentare lichide pe cisterna in Anglia;
- Livrarea produselor alimentare catre clienti
mentinerea legaturii si a relatiilor cu clientii;
- Trasportarea si livrarea produselor in conditii optime.

CERINTE

- Experienta relevanta pe o pozitie similara, minim 2 ani;
- Licenta ADR pentru cisterna - valabila;
- Limba engleza: nivel comunicativ;
- Profesionalism;
- Persoana curata si stilata / eleganta.

BENEFICII OFERITE

Fiecare candidat va avea un interviu dupa preselectia initiala si inscriere.
- Bonus de pana la 85 Lire Sterline pe saptamana, daca se indeplinesc indicatorii KPIS;
- Programul de lucru: 6 saptamani in Anglia cu 1 saptamana acasa;
- Transportul este asigurat cu avionul de fiecare data cand se pleaca si se intoarce acasa;
- Se doarme in cap tractor;
- Training.

COSTURI CANDIDAT:

Tarif inscriere - 360 RON, la semnarea contractului cu agentia noastra.

* Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

EUROPRORECRUIT este o agenţie de recrutare cu experienţă în selecţia şi plasarea forţei de munca în străinătate, acreditată de Ministerul Muncii, cu sediul in București.
Recrutam candidati din toate localitatile din Romania pentru diferite domenii, fiind un lant de incredere intre persoanele in cautarea unui loc de munca si companiile angajatoare.
De asemenea, oferim consultanta si orientare in cariera, suport pentru pregatirea tuturor formelor legale precum si monitorizarea candidatilor pe tot parcursul derularii contractelor de munca ale acestora.