Sofer profesionist Anglia

EUROPE WORK RESOURCING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam soferi profesionisti cu experienta!
SALARIU:
- £8 /ora pet timp de zi
- £17.50/ pe timp de noapte
Pentru soferii care lucreaza in system LTD (Limited) se plateste pana la £8.50/ora, iar bonusul pe timp de noapte este de £20/ora.
Primul salariu se incaseaza la doua saptamani, dupa care pe plateste saptamanal.
OFERIM:
Cazare la casa:
• £ 65 pe saptamana(in cazul in care impartiti camera cu inca o persoana)camera doubla
• £ 80pe saptamana in cazul in care doriti sa stati singur in camera single
Cazare la hostel:
• £ 45 pe saptamana camera double- cu cineva in camera
• £ 55 pe saptamanacamera single
Efectuam curse doar pe teritoriul Angliei nu si exterior.
ACTE NECESARE:
• Permis de conducere validC+E
• Card digital tahograf
• CPC
• Cod 95
• Numar de asigurare nationala (NINo – se obtine cand ajungeti in Anglia, il puteti prezenta ulterior);
• Carte de identitate sau pasaport (obligatoriu);
• Cont bancar Anglia (Se obtine cand ajungeti in Anglia, il puteti prezenta ulterior, temporar se elibereaza card prepaid);

CONDITII:
- Limba engleza (cel putin nivel conversational)
- Experienta cel putin 1 an, de condus pe tir.
Salarizarea pe saptamana ajunge la £400-600 (net – in mana) functie de numarul de ore.

CERINTE

EUROPE WORK RESOURCING SRL, ofera servicii de selectie si recrutare personal.
Societatea face parte dintr-un grup de societăți cu sediul în Marea Britanie și România, iar scopul nostru este de a oferi personal pentru întreaga Europă.
Domenii vizate:
- Agricultura
- Constructii
- Depozite