Sofer/ Handyman

Fronterra Recruitment

Job expirat

RESPONSABILITATI

O oportunitate unică și interesantă a apărut pentru un șofer calificat și cu experiență! Avem nevoie de un sofer personal

Se lucreaza 6 zile / saptamana
Locatia este : Iver Heath-Londra
Cazarea- contra cost ( in jur 400-450 lire/ luna)

CERINTE

-experiență ca șofer
-excelente abilitati de conducere
-excelente abilitati de relatii cu clientii
-maniera politicoasa, diplomatica și profesionala
-atitudine responsabilă față de intimitate și siguranța clientului
-cunoștințe de bază de întreținere a vehiculelor
-capacitatea de a face cu calm circumstanțelor sau -întârzierilor neașteptate
-limba engleza ( nivel incepator- mediu)
- Flexibilitate: in timpul liber sa fiti disponibil sa ajutati la alte munci ( handyman)

BENEFICII OFERITE

15.000 - gross/ year

Fronterra Recruitment is a UK based international recruitment agency. We recruit and place quality candidates across countries spawning over 3 continents in a vast range of industries ranging from hospitality to construction and from healthcare to accountancy. We passionately strive to provide our clients with a first class recruitment service, and to serve our candidates with an honest, transparent and ultimately rewarding approach.

We do not under any circumstances charge candidates a recruitment fee.