Sofer C+E Anglia 11 lire pe ora

S.C First Choice Recruitment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sofer - 11 GBP Pe oră - Anglia Descriere job:-Work Va fi în principal în Marea Britanie transportă mărfuri și de a primi bunuri; Rapoarte și documente -Basic; -Training Furnizate la compania noastră - fără încărcător; Servicii -Informative / Consultanta oferit gratuit; -asistenta Pentru a deschide cont bancar din Marea Britanie și se aplică pentru NIN-număr gratuit; Termoechange sau șoferilor români licență de licență din Marea Britanie gratuită a taxa (taxa de stat care urmează să fie plătit pentru schimbul de licență este de 50 de lire sterline) -asistenta Pentru găsirea unei locuințe în Marea Britanie-gratuit -Cazare Costs- aproximativ 30 de lire sterline pe săptămână Cautam pentru șoferii care sunt dispuși să lucreze pe termen lung, salariu de inceput va fi 11 de lire sterline pe oră înainte de impozitare Va trebui să-mi trimiteți un CV in limba engleza cu istoria complet de lucru, copie a ID-ul, cardul CPC permis de conducere și carte DIGI. După ce ați depus documentele menționate mai sus, vom trimite contractul de contract de pre. Veți avea nevoie pentru a cumpara bilet de avion pentru a UK la aeroportul Luton, unde unul din membrii companiei noastre va asteapta cu amabilitate și vă va duce la sediul nostru din Northampton si la cazarea Vă sugerăm să efectueze niște bani de buzunar cu tine pentru cazare, mâncare, etc cel puțin 500-600 de lire sterline-până la prima ta salariu.

CERINTE

Experience 1-2 years
CPC CARD
digi CARD

Companie internationala de recrutare si plasare forta de munca .