Slefuitor beton cu experienta in utilizarea elicopterelor duble sau simple in Manchester

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : Slefuitor beton cu experienta in utilizarea elicopterelor duble sau simple
Tara : Marea Britanie

Locatie : Manchester
Pozitii disponibile: 5
Locul de munca: Companie Constructii
Salariu : 9 lire sterline pe ora pentru primele 40 de ore
11 lire sterline pe ora pentru orele suplimentare
5 lire pe zi diurna( pentru proiectele pe Irlanda de Sud se ofera 10 Euro pe zi)
Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire,
• Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare : este asigurata de angajtor pe durata proiectului, in zilele libere nationale sau in weekend-uri se plateste de catre candidat,
• Costul transportului este platit de catre angajator,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Diploma de Calificare
• Experienta ca Slefuitor beton in utilizarea elicopterelor duble sau simple de minimum 1 ani de zile
• Cunostinte medii de limba engleza scris si vorbit

Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si plasare de personal