Sesiune Recrutare HoReCa peste HoTaRe - Interviuri pentru Job-uri in UK

EUROLIFE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei sa lucrezi in strainatate?
Destinatia: Marea Britanie
Eurolife te invita sa-ti construiesti viitorul!
Vino la interviu!
Cand? 8 Octombrie 2014, Hotel Ambient, Brasov
Cum? Aplica si te informam noi!

Te invitam la sesiunea de recrutare condusa de reprezentantul celor mai buni angajatori din UK! Avem multi angajatori in domeniul hotelier /restaurant in acest moment care doresc sa angajeze personal cu experienta din Romania .
Daca participi la sesiune si interviurile de selectie din ziua respectiva, poti semna un contract de munca in cel mai scurt timp!
Poti aplica pentru unul din posturile:
- Bucatar
- Ospatar/ Ospatarita
- Barman
- Receptioner
- General Assistant (Asistent General Hotel)
- Camerista
- Lucrator Intretinere/ Mentenanta
- Personal curatenie
- Alte pozitii in domeniul hotelier

Eurolife Consulting colaboreaza cu hoteluri, pensiuni, restaurante, pub-uri, cafenele, locatii de tip fish & chips din toata Marea Britanie.

CERINTE

Salarizare:
• In UK la ora actuala salariul minim pe economie este de 6.31 lire sterline brut/ora. Astfel, un candidat castiga lunar aproximativ 1000 – 1500 lire sterline/ luna avand in vedere orele de lucru suplimentare.

Beneficiile obtinerii unui post prin intermediul nostru:

• Contract de munca legal inregistrat la Biroul Imigrari din UK
• Obtinerea Cardului de Rezidenta in UK
• Salarizare la nivel european
• Ore suplimentare platite
• Asigurare medicala si sociala
• Concediu anual de 28 de zile
• Posibilitatea prelungirii contractului de munca
• Sansa de a dezvolta o cariera in domeniul hotelier in UK

Servicii oferite in cadrul agentiei Eurolife Consulting :

• Evaluarea aplicantului – test de engleza, consultanta in realizarea CV-ului, pregatire pentru interviul de angajare
• Reevaluarea candidatilor pentru imbunatatirea nivelului de limba engleza
• Organizarea interviurilor de recrutare si angajare
• Mediere in vederea obtinerii locului de munca
• Informarea si verificarea documentelor necesare pentru angajare
• Sustinerea sesiunii de orientare inainte de plecare
• Organizarea itinerariului pana la locul de munca
• Consultanta pe toata perioada contractului de munca
• Consultanta in vederea reintregirii familiei

BENEFICII OFERITE

Conditii de eligibilitate:

• Limba engleza la un nivel mediu-conversational
• Este necesara experienta de minim 12 luni
• Fara antecedente penale (se solicita cazier judiciar)
• Clinic sanatos
• Persoana sociabila, rabdatoare, adaptabila, amabila
• Poate constitui avantaj daca detine diploma in domeniu
• Varsta maxima 50 de ani

*Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi inregistrati automat in sesiunea de recrutare.

CONTACT

Pentru detalii ne puteti contacta la:
Tel: 021 310.83.69 / 0722.92.53.41
Fax : 021 310.83.70
Email: contact@eurolife-consulting.ro / hr@eurolife-consulting.ro
Adresa: Cotroceni Business Center, Bd-ul Iuliu Maniu, nr 7 , Corp A, Sector 6, Bucuresti
www.eurolife-consulting.ro

AGENTIE DE SELECTIE SI PLASARE FORTA DE MUNCA ACREDITATA DE ITM

Cei care aplica pentru aceste posturi vor primi raspuns in cel mai scurt timp iar candidatii compatibili vor fi programati la interviu in Bucuresti.

Ne puteti contacta si dumneavoastra la:

Tel:0213108369 / 0213108370
0722925341 ;0747911614
Tel/ Fax: 0213108370
sau email : contact@eurolife-consulting.ro