SELECTAM URGENT Ospatarite pentru restaurant Anglia

AXAJOBS LINE SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam Ospatarite pentru restaurant cu specific italian din Marea Britanie.

Salariile sunt cuprinse intre 600-800 GBP net/luna, bacsisuri, ore suplimentare platite.
Cazarea si masa sunt asigurate gratuit de catre angajator.

Se ofera:
- contract pe o perioada minima de 6 luni
- salarii cuprinse intre 600-800 GBP net/luna + bacsisuri, ore suplimentare platite
- cazare si masa gratuite
- preluare din aeroport

Responsabilitati:
- servirea clientilor
- preluarea comenzilor intr-o maniera eficienta si profesionista
- acordarea atentiei cuvenite si asigurarea unor servicii ireprosabile clientilor
- curatenia la locul de munca

CERINTE

- Limba engleza: nivel mediu
- Experienta necesara: Minim 1 an si jumatate

Agentie de selectie si plasare forta de munca in strainatate, cu sediul in Galati, Str. Brailei nr.26, inregistrata de catre Ministerul Muncii prin ITM Galati sub nr. 55 / 02.07.2015.