Selectam LUCRATORI in case de batrani private. Salarii foarte bune! Nu se cere experienta!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Euro Staff Solution selecteaza Lucratori in case de batrani private din Marea Britanie, cu plecari rapide. Salarizare de 7.02 Lire Sterline/ora. Nu se solicita experienta in domeniu. Practic oricine cunoaste limba engleza se poate angaja.

Locatii: Newcastle, Swindon, Luton, Birmingham, Southampton, Leeds, Bognorregis etc.

Beneficii:
- Candidatii pot alege optiunea de plata a taxei de mediere din salariu;
- Castig intre 982 - 1.728 Lire Sterline/luna, avand in vedere orele suplimentare si turele de noapte lucrate;
- Plecare rapida, de regula in aproximativ 3 saptamani;
- Contract pe minim 12 luni, cu posibilitate de prelungire;
- Acest program ofera un mare avantaj pentru cine doreste sa lucreze pe termen lung in Marea Britanie si sa se realizeze pe plan profesional.
- sprijin in gasirea unei cazari ieftine;
- sprijin financiar oferit de companie in primele luni de munca;
- interviu prin Skype cu angajatorul;
- posibilitate de relocare.

Responsabilitati:
• asigurarea confortului batranului asistat,
• acordarea ingrijirilor igienice
• mobilizarea si transportul,
• supravegherea starii de sanatate,
• respectarea si aplicarea prescriptiilor medicale,
• completarea fisei de ingrijire a persoanei asistate etc.

CERINTE

La acest program pot aplica persoanele care:
- au cunostinte de limba engleza la nivel bun;
- nu au cazier judiciar;
- au atitudine buna, sunt muncitori, seriosi si prietenosi.

BENEFICII OFERITE

Costurile suportate de candidat:

Tarif de procesare a dosarului: 360 lei – se plateste la inscriere.

Taxa de mediere: 600 Lire – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:
- 450 Lire daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de munca cu angajatorul, inainte de plecarea din tara.
sau
- 300 Lire daca aleg sa plateasca la inscriere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

- Biletul de avion.