Selectam Care Assistant pentru o familie din UK

STUDLINE SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Familie din Anglia selecteaza Care Assistant pentru ingijirea unei batrane in varsta de 75 de ani. Salariu de 300 Lire sterline/saptamana. Plecare rapida!
Responsabilitati:
Persoana selectata trebuie sa se ocupe de:
- ingrijirea batranei;
- toaleta si toate aspectele legate de igiena personala (asistarea);
- asistarea persoanei ingrijite de a lua medicamente prescrise;
- curatenie, gatit, spalat.

CERINTE

La acest program pot aplica persoanele care:
• au experienta in domeniu cel putin 1 an de zile;
• au cunostinte de limba italiana cel putin la nivel conversatiobal;
• au cunostinte de limba engleza la nivel cel putin conversational;
• nu au cazier judiciar;
• sunt clinic sanatoase atat fizic, cat si psihic.

Cerinta limba
Limba: Italiana Nivel: Intermediar
Limba: Engleza Nivel: Intermediar

BENEFICII OFERITE

SE OFERA:
- contract legal de munca pe perioada nedeterminata;
- salariul: 300 Lire sterline/saptamana;
- cazare GRATUITA (camera proprie);
- masa GRATUITA;
- plecare URGENTA.

SC STUDLINE SRL cu punctul de lucru in municipiul Galati, are ca obiect de activitate recrutarea si plasarea fortei de munca din Romania in strainatate, mai ales in tari precum Anglia, Germania, Italia, Spania, Olanda, Grecia, Cipru, Emiratele Arabe Unite, etc.
Profesionalismul si operativitatea serviciilor furnizate de catre echipa noastra va pot oferi, in cel mai scurt timp, un contract de munca in strainatate in concordanta cu aspiratiile si pregatirea dumneavoastra profesionala. Suntem flexibili in alegerea modului de plata a comisionului de mediere, clientii nostri pot alege varianta de plata a acestuia in totaliatate, dupa prima luna de contract.