Selectam Bucatar/Ajutor de Bucatar pentru Anglia

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Restaurante de renume din Anglia cauta Bucatari, Ajutor de Bucatari si Sefi Bucatari cu experienta.

Restaurantele sunt de TOP si sunt situate pe tot teritoriul ANGLIEI, dar cu preponderenta in Londra si imprejurimile Londrei, iar repartizarea bucatarilor se face in functie de cunostiintele si experientele culinare ale candidatilor.

SE OFERA:
- Contract legal pe o perioada de 6 luni, cu posibilitate de prelungire;
- Castiguri excelente: 1200 - 2500 GBP/luna;
- Cazarea este identificata si pusa la dispozitie de restaurant, insa platita de candidat. Cheltuielile pentru cazare, inclusiv utilitati (apa, gaze, electricitate, gunoi etc.) se ridica la aproximativ 200-250 Lire/luna in functie de locatie;
- Mesele dvs. vor fi oferite GRATUIT în timpul orelor de program;
- Oportunitatea de a dezvolta cariera in cadrul Grupului de restaurante;
- Beneficiati de un sistem de dezvoltare a carierei, formare continua si plan de cariera.

CERINTE

Cerinte:
- experienta de cel putin 1 an in domeniu;
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu sau bun.

BENEFICII OFERITE

Costuri pentru candidati:

- Tarif de inscriere si procesare dosar: 360 lei - se achita la semnarea contractului de mediere.

- Taxa de mediere: 600 Lire Sterline – se plateste dupa primul castig, insa candidatii pot avea posibilitatea de reducere a acestui tarif, alegand una din cele 2 optiuni de plata de mai jos:

- 450 Lire Sterline (beneficiind astfel de o reducere de 25%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului comercial cu compania din Marea Britanie, inainte de plecarea din tara.

sau

- 375 Lire Sterline (beneficiind astfel de o reducere de 37,5%), daca aleg sa plateasca la semnarea contractului de mediere, in urma sustinerii interviului si acceptarii in program.

- Biletul de avion.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare, etc…).

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .